Ewa Renke

Ewa Renke

Pedagog, specjalista psychoterapii uzależnień, psychoterapeuta indywidualny i grupowy.

Pedagog, certyfikowana specjalistka psychoterapii uzależnień. Swoje doświadczenie zdobywała w pracy z osobami uzależnionymi i ich rodzinami, osobami, które doświadczały przemocy psychicznej, fizycznej oraz seksualnej, osobami z zaburzeniami osobowości oraz psychicznymi w stacjonarnym Ośrodku dla Osób Uzależnionych w Nowym Dworku w którym pracuje do chwili obecnej i gdzie prowadzi psychoterapię indywidualną oraz grupową.

Od 20 lat jest aktywna zawodowo jako pedagog i psychoterapeuta, posiada doświadczenie w pracy z klientami indywidualnymi oraz grupami, swoją pracę poddaje stałej superwizji. Uczestniczka wielu konferencji, szkoleń i warsztatów dotyczących problematyki uzależnień i współuzależnień a także podstaw psychiatrii, psychologii oraz zasad prowadzenia zajęć terapeutycznych z osobami chorymi psychiczne.

W swojej pracy zajmuję się psychoterapią młodzieży, wsparciem rodzin ich bliskich, konsultacjami i poradnictwem, terapią osób uzależnionych z zaburzeniami osobowości oraz zaburzeniami psychicznymi.

Prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową dla osób uzależnionych (alkohol, leki, narkotyki) a także psychoterapię uzależnień behawioralnych (hazard, sex/pornografia, internet/komputer), psychoterapię DDA, psychoterapię dla osób współuzależnionych oraz treningi zastępowania agresji.
 

Telefon
Email
ewa.renke@gmail.com 

Napisz do mnie

Twórczoprzełamujemy ramy

Jesteśmy pierwszym PRYWATNYM ośrodkiem uzależnień w Poznaniu oferującym terapię uzależnień z klientem indywidualnym, jego rodziną i bliskimi.

Więcej >

Proponujemyróżne drogi wyjścia z uzależnienia

Psychoterapia uzależnień w rozumieniu naszych specjalistów nie oznacza abstynencji jako jedynej alternatywy. Bierzemy pod uwagę redukcję zażywanych substancji.

Więcej >

Rozumiemyzachowania jednostki

Nasze myślenie o uzależnieniu nie ogranicza się do substancji psychoaktywnych. Uzależnienie to ZACHOWANIA JEDNOSTKI utrudniające jej codzienne funkcjonowanie.

Więcej >

Przyjmujemy

Przyjmujemy osoby, które nie są gotowe na całkowitą zmianę zachowań lub rezygnację z przyjmowania substancji psychoaktywnych. Przyjmujemy osoby, które nie czują się uzależnione. Przyjmujemy osoby bliskich uzależnionym i współuzależnione.